خودکار قهوه‌ساز

اگر از معتادان چای و قهوه هستید، ایده امروز به نام HotShot حسابی به دردتان می‌خورد. خودکار قهوه‌ساز یک قهوه‌ساز دمِ دستی و جیبی است که در هر جایی و در هر زمانی که هوس قهوه کنید، برایتان آماده می‌کند. تنها چیزی که احتیاج دارید، یک لیوان آب است!

خودکار قهوه‌ساز از قرص‌های مخصوصی تعذیه می‌شود که به صورت بسته‌های خاص ۵ تایی طراحی شده‌اند. برای استفاده فقط کافی‌ست یک لیوان آب آماده کنید. حالا با فشار دادن دکمه این خودکار، یک عدد قرص به داخل آب می‌افتد. برای گرم کردن آب هم اگر پوشش پایینی خودکار را بردارید، می‌توانید صاحب یک دستگاه گرم‌کن شوید که می‌تواند آب را به دمای مورد نیاز برای ساخت قهوه برساند.

قرص‌های قهوه در طعم‌های مختلفی قرار است تهیه شوند تا طیف گسترده‌ای از مخاطبان را شامل شوند. این خودکار قهوه‌ساز در رنگ‌های مختلفی نیز قرار است تولید شود.

به نظر می‌رسد روی این ایده خلاقانه به عنوان یک هدیه خاص و منحصر به فرد می‌شود حساب ویژه‌ای باز کرد.

طراحان: Dana Alaaeddine, Yasmina Bouchedid, Chang Junryong

خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز خودکار قهوه‌ساز

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. مرجان

  با سلام
  سایت بسیار خوبی داریذ…من از طریق سایت رنگی رنگی باهاش آشنا شدم.
  این محصول داخل ایران هم عرضه شده؟از کجا میتونیم تهیه کنیم؟

  پاسخ
  1. گروه آیدیاز

   سلام. ممنون از لطفتون. این محصول صرفا یک ایده است و هنوز تولید نشده. تاریخی هم داخل سایت طراحش برای تولید و عرضه اعلام نشده بود

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *