کار در وَن

اصلی‌ترین هزینه شروع یک کسب و کار، خرید یا اجاره محل کار است. پس حالا اگر کمی خلاقیت به خرج دهید و یک دفتر کار جمع و جور و کم‌هزینه برای خود دست و پا کنید، بخش عمده‌ای از راه را رفته‌اید.

کاری که دقیقاً یک انسان خوش‌ذوق با کمک یک استودیوی طراحی داخلی برای وَن خود انجام داده است. این اتاق کار قابل حمل کاملاً الکتریکی است؛ حتی موتور آن! یک میز کار تاشو، یک کامپیوتر تمام لمسی، اینترنت بی‌سیم پرسرعت، شارژر موبایل بی‌سیم، سیستم صوتی بلوتوث، چراغ‌های LED قابل کنترل از روی موبایل، یک یخچال کوچک و یک قهوه‌ساز جمع شونده‌ی جمع و جور اصلی‌ترین وسایلی است که به طرز ماهرانه‌ای درون این اتاق کار متحرک جاسازی شده‌اند.

علاوه بر این، یک عدد دوچرخه تاشونده نیز به طرز جالبی به در وَن چسبانده شده و به راحتی نیز برای استفاده سر هم می‌شود. همچنین کفی این اتاق کار متحرک شامل یک لایه زیرین هم هست که با کشیدن آن به سمت بیرون، فضای اتاق کار شما تا ۳۰ درصد افزایش پیدا می‌کند.

کار در وَن احتمالا برای خیلی‌ها خوشایند نیست اما استودیوی طراح این وَن معتقد است نسل آینده دفاتر کار، همین خودروها خواهند بود. نظر شما چیست؟

استودیوی طراحی: Hardie

مدل خودرو: Nissan e-NV200

آیدیاز - کار در وَن آیدیاز - کار در وَن آیدیاز - کار در وَن آیدیاز - کار در وَن آیدیاز - کار در وَن آیدیاز - کار در وَن آیدیاز - کار در وَن آیدیاز - کار در وَن آیدیاز - کار در وَن

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *