کابینت خودرو

آیدیاز - کابینت خودرو

زندگی مدرن و برنامه‌های کاری امروزی به صورتی است که موجب شده افراد وقت کمتری برای صرف غذا داشته باشند به خصوص اینکه عده‌ی زیادی مجبور هستند ناهارشان را در ماشین صرف کنند. محصولی که در این پست قصد معرفی آن به شما را داریم یک جور کابینت خودرو است که با طراحی بسیار هوشمندانه چندین ظرف را به صورت تو در تو ارائه کرده و با نصب در جالیوانی اتومبیل موجب ایجاد نظم بیشتری برای صرف ناهار در خودرو می‌شود.

شما می‌توانید کابینت خودرو را با هر نوع تنقلاتی که دوست دارید پر کنید و در جالیوانی قرار دهید. این ظرف به لطف پایه‌های سیلیکونی‌اش ثابت و رو به بالا می‌ماند. هر قطعه از آن به صورت ویژه و خاص طوری طراحی شده است تا از نشت مایعات و غذا جلوگیری شود. بعلاوه محفظه‌ها و قسمت مخصوص نوشیدنی اصلی همه به صورت مجزا عایق‌بندی شده‌اند که باعث می‌شود نوشیدنی‌ها و غذاها دمای مناسب‌شان را برای مدتی طولانی حفظ کنند.

پس از صرف غذا می‌توانید آن را به سرعت بسته و جمع کنید و به منزل ببرید تا خیلی سریع و آسان در ماشین ظرف‌شویی شسته و تمیز شود!

البته ممکن است این کابینت خودرو به درد خیلی از خودروهای ساخت ایران نخورد ولی ایده خلاقانه خوبی برای بسیاری از خودروهای خارجی ست.

طراح: Alexis Michael

آیدیاز - کابینت خودرو آیدیاز - کابینت خودرو آیدیاز - کابینت خودرو آیدیاز - کابینت خودرو آیدیاز - کابینت خودرو آیدیاز - کابینت خودرو آیدیاز - کابینت خودرو آیدیاز - کابینت خودرو

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *