تخته آشپزی برای حرفه‌ای‌ها

تخته آشپزی شاید از متداول‌ترین ابزارهای آشپزی باشد که تقریبا در تمامی خانه‌ها و رستوران‌ها یافت می‌شود. تغییرات و بالطبع خلاقیت‌هایی زیادی نیز تاکنون در زمینه تخته‌های آشپزی ایجاد و اعمال شده است و همگی نیز در راستای کاربرد بهتر و راحت‌تر از این این ابزار بوده است.

این بار نیز یک آشپز خلاق و یک طراح خلاق و هنرمند با یکدیگر دست همکاری داده‌اند و توانسته‌اند محصولی جدید را طراحی کنند که به قول خودشان، فقط حرفه‌ای های آشپزی مزایای استفاده از آن را به طور کامل درک خواهند کرد.

این تخته آشپزی برای حرفه‌ای‌ها طراحی شده چون سرعت خرد کردن، جمع کردن، بسته‌بندی کردن، ترکیب کردن و جمع‌آوری ضایعات مواد آشپزی را به شدت بالا برده است و در نتیجه آشپزخانه‌ای جمع و جورتر خواهید داشت. این کار از طریق تعبیه جایگاه‌هایی برای ظرف‌های مختلف در بالا و پایین این تخته صورت گرفته است.

خلاقانه‌ترین قسمت این طراحی، تعبیه جایگاهی برای آیپد یا تبلت شماست تا بتوانید دستورات آشپزی را که به صورت آنلاین در اختیار دارید، به راحتی دم دست داشته باشید بدون اینکه دستگاه تبلت شما آسیب ببیند.

این تخته آشپزی حرفه‌ای با استفاده از چوب‌های مختلف و در رنگ‌های مختلف تولید شده است و همچنین ظرف‌های همراه آن نیز دارای تنوع مختلفی از متریال‌های آلمینیومی، شیشه‌ای و پلاستیکی هستند. افراد به هنگام خرید می‌توانند مطابق نیاز خود ظرف‌های مختلفی را با جنس‌های مختلف و در ابعاد مختلف تهیه کنند.

نام تجاری محصول: Frankfurter Brett BASIC

آیدیاز - تخته آشپزی برای حرفه‌ای‌ها آیدیاز - تخته آشپزی برای حرفه‌ای‌ها آیدیاز - تخته آشپزی برای حرفه‌ای‌ها آیدیاز - تخته آشپزی برای حرفه‌ای‌ها آیدیاز - تخته آشپزی برای حرفه‌ای‌ها آیدیاز - تخته آشپزی برای حرفه‌ای‌ها آیدیاز - تخته آشپزی برای حرفه‌ای‌ها آیدیاز - تخته آشپزی برای حرفه‌ای‌ها

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *