پک امنیتی دوچرخه

آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه

دوچرخه‌های Btwin یکی از دوچرخه‌های پرفروش در کشور فرانسه است که به خودیِ خود یک دوچرخه معمولی به حساب می‌آید. اما یک طراح خلاق یک پک امنیتی بسیار جالب برای این دوچرخه‌ها طراحی کرده که امنیت دوچرخه‌سواران را تا حدود بسیار زیادی افزایش می‌دهد.

این پک امنیتی دوچرخه شامل یک جعبه زیبا، یک دینام و سه عدد لامپ LED است؛ پک امنیتی در قسمت جلوی دوچرخه نصب می‌شود و روی خودش دو عدد لامپ LED دارد که نور بسیار زیادی برای روشن کردن مسیر ایجاد می‌کنند. همچنین دو عدد لامپ LED نیز کنار دسته‌ها قرار می‌گیرند که هم وظیفه چراغ راهنما برای دور زدن و پیچیدن را به عهده دارند و هم در شب‌ها وظیفه مشخص‌تر کردن دوچرخه را برای خودروهای دیگر ایفا می‌کنند. همچنین یک عدد لامپ LED نیز پشت دوچرخه نصب می‌شود که نور خیره کننده و قابل توجهی برای خودروهای پشت سر دارد.

دینام طراحی شده برای این پک امنیتی دوچرخه ، وظیفه شارژ باطری و تأمین انرژی پک را به عهده دارد و لذا نیازی نیست تا شما این وسیله را شارژ نمایید یا نگران تمام شدن باطری باشید.

علاوه بر این، داخل جعبه‌ی پک، یک عدد جلیقه شبرنگ هم قرار دارد که به هنگام دوچرخه‌سواری در شب می‌توانید آن را بپوشید تا احتمال تصادف شما تا حدود زیادی کاهش پیدا کند.

طراح: Alexandre Larnac

نام تجاری طرح: B’ُSafe

آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه آیدیاز - پک امنیتی دوچرخه

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *