شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا

آیدیاز - شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا

اگر شما هم فرزندانی دارید که خیلی تمایلی به غذا خوردن ندارند، احتمالا باید مثل این خانم خلاق و هنرمند دست به کار شوید و در سطح توان خودتان شخصیت‌های محبوب کارتونی را در بشقاب غذای فرزندانتان ظاهر کنید.

خانم Laleh Mohmedi که ساکن استرالیاست، حالا این کار برایش تبدیل به یک شغل شده است؛ او توانسته با ظرافت و خلاقیت مثال‌زدنی شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا طراحی کرده و با این کار برای خودش کلی طرفدار درست کند.

درست کردن این بشقاب‌های جذاب خیلی کار سختی نیست… از یک طرح ساده شروع کنید و قدم به قدم تکه‌های غذا را به هم بچسبانید تا نتیجه دلخواه‌تان را کسب کنید.

بشقاب‌های غذای زیادی از این هنرمند تاکنون طراحی و عرضه شده است که در این پست ما تنها برای شما چند نمونه را آورده‌ایم. در پست‌های آینده نمونه‌های بیشتری از این هنرمند خلاق را منتشر خواهیم کرد.

طراح: Laleh Mohmedi

موسسه طراحی: JACOB’S FOOD DIARIES

آیدیاز - شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا آیدیاز - شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا آیدیاز - شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا آیدیاز - شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا آیدیاز - شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا آیدیاز - شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا آیدیاز - شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا آیدیاز - شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا آیدیاز - شخصیت‌های کارتونی در بشقاب غذا

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *