تبدیل موبایل به ویدئو پروژکتور

اگر شما هم اهل گشت و گذارهای زیاد در آپارات و یوتیوب و سایت های نمایش فیلم هستید این محصول خلاقانه برای شما طراحی شده است؛ اگر دوست دارید کلیپ های داخل موبایل تان را به همه نشان دهید و ابعاد کوچک صفحه نمایش مویایل اجازه این کار را نمی دهد پس حتما برای تبدیل موبایل به ویدئو پروژکتور توسط این گجت خلاقانه اقدام کنید.

یک گجت خلاقانه بسیار ساده که متشکل از چند تکه مقوا و یک عدد عدسی شیشه ای بسیار شفاف است و می تواند تا ۸ برابر تصویر صفحه نمایش تلفن همراه شما را بزرگ تر روی دیوار نشان دهد.

این ویدئوپروژکتور قابل حمل نیازی به برق و باطری هم ندارد و فقط کافی ست که در پشتی آن را باز کرده و موبایل خود را در حال پخش ویدئو درون محفظه مخصوص قرار دهید. حالا با خیال راحت بنشینید و به دیوار روبرو خیره شوید و از تماشای ویدئوهایتان در ابعاد بزرگ با کمترین هزینه لذت ببرید.

این گجت خلاقانه برای تمامی موبایل های هوشمند حتی برای آیفون ۷ پلاس هم سازگار است. بسیار هم جمع و جور است و فضای زیادی اشغال نمی کند. جنس آن از مقواست و در دو طرح مختلف ساخته شده است.

البته شکل پورت های خروجی که در پشت آن در تصاویر مشاهده می کنید فقط برای زیبایی است و کاربردی ندارند!

نام تجاری محصول: Smartphone Projector

آیدیاز - تبدیل موبایل به ویدئو پروژکتور آیدیاز - تبدیل موبایل به ویدئو پروژکتور آیدیاز - تبدیل موبایل به ویدئو پروژکتور آیدیاز - تبدیل موبایل به ویدئو پروژکتور آیدیاز - تبدیل موبایل به ویدئو پروژکتورآیدیاز - تبدیل موبایل به ویدئو پروژکتور

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *