مداد خواب

استفاده از نورهای خلاقانه یکی از عناصر اصلی طراحی دکوراسیون داخلی جذاب و منحصر به فرد است. تصورش را بکنید که یک اتاق با این مداد خواب زیبا و خلاقانه چقدر دلنشین خواهد بود؟

مداد خواب حاصل تلاش یک زن و شوهر ساکن شهر لندن (و الان ساکن استرالیا) است که در زمینه طراحی چراغ‌های روشنایی خلاقانه فعالیت می‌کنند و اتفاقا این مداد خواب یکی از بهترین آثار آنهاست که برنده جایزه بهترین طراجی روشنایی ۲۰۱۴ انگلیس هم شده است.

مکانیسم کار بسیار ساده است: همه چیز از مدادهای HB الهام گرفته شده است؛ حتی جعبه بسته‌بندی و ارسال محصول! از منبع نور LED به جای پاک‌کن استفاده شده است تا هم کم‌مصرف باشد و هم بتواند از طریق اتصال USB در مدل رومیزی روشن شود.

همچنین ساختار سیم اتصال به برق نیز به گونه‌ای است که هم وظیفه پایه نگهدارنده را بر عهده دارد و هم به شکل دلخواه همانند خط خطی‌های مداد می‌تواند تغییر شکل دهد. برای روشن و خاموش کردن هم کافی‌ست بدنه مداد خواب را بچرخانید!

تنوع رنگ این محصول زیاد است و مطابق سلیقه و کاربرد می‌توان یکی از مدل های رومیزی یا ایستاده را انتخاب کرد.

طراحان: Michael & George

نام تجاری محصول: Drew

آیدیاز - مداد خواب آیدیاز - مداد خواب آیدیاز - مداد خواب آیدیاز - مداد خواب آیدیاز - مداد خواب آیدیاز - مداد خواب آیدیاز - مداد خواب آیدیاز - مداد خواب آیدیاز - مداد خواب آیدیاز - مداد خواب

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *