اسپرسو ساز همراه

قهوه اسپرسو را که می‌شناسید؟ نوعی از آماده‌سازی قهوه است که از طریق عبور پرفشار آب جوش از روی دانه‌های قهوه ساخته می‌شود. خب برای این کار نیاز به دستگاه‌های خاصی هست که تهیه آن برای هر کسی مقدور و البته به صرفه نیست.

ولی یک طراح خلاق اهل کالیفرنیا یک راه‌حل دم دستی و ساده به ذهنش رسیده است! اسپرسو ساز همراه یک دستگاه اسپرسو ساز دستی و قابل حمل است که فقط با استفاده از نیروی دست و بدون هیچ برق و باطری برای شما یک اسپرسوی دم دستی درست می‌کند.

این وسیله خلاقانه که نام Simpresso (تلفیقی از Simple به معنای آسان و Espresso) را روی آن گذاشته‌اند از چند قطعه تشکیل شده است:

۱- بطری پلاستیکی دو لایه که هم دمای جوش آب را تا مدت زیادی حفظ می‌کند و هم مانع انتقال حرارت به دست می‌شود.

۲- یک مخزن نگهداری قهوه که هر مدل قهوه‌ای که دوست داشتید، می‌توانید داخل آن بریزید.

۳- یک لیوان که به انتهای دستگاه می‌چسبد و اسپرسو را می‌توانید داخل آن بریزید.

۴- یک دسته که با فشار بالایی آب را از روی دانه‌های قهوه عبور می‌دهد (۱۵ تا ۱۹ bar فشار تولید می‌کند که بستگی به میزان قدرت دست شما دارد)

نکته قابل توجه در اسپرسو ساز همراه استفاده از BPA در تولید تمامی قطعات دستگاه است؛ یعنی یک نوع ماده پلاستیکی که در مقابل حرارت مقاوم بوده و مواد مضر از خود دفع نمی‌کند.

همچنین روی بطری دولایه پلاستیکی علامت‌هایی قرار داده شده تا برای هر مدل اسپرسویی بدانید که چه مقدار آب جوش باید استفاده کنید.

طراح: Simposh Inc

آیدیاز - اسپرسو ساز همراه آیدیاز - اسپرسو ساز همراه آیدیاز - اسپرسو ساز همراه آیدیاز - اسپرسو ساز همراه آیدیاز - اسپرسو ساز همراه آیدیاز - اسپرسو ساز همراه آیدیاز - اسپرسو ساز همراه آیدیاز - اسپرسو ساز همراه

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *