گردونه‌ی نوازنده

افزایش هوش و توان محاسباتی ریاضی، افزایش توان تصمیم‌گیری، یادگیری نوت‌های موسیقی و آشنایی با ریتم‌ها تنها گوشه‌ای از چیزهایی است که قرار است این گردونه‌ی نوازنده برای کودکان شما به ارمغان بیاورد؛ البته به گقته طراح و سازنده آن!

یک نوازنده لهستانی پس از یک اتفاق در یکی از اجراهایش در یک مهد کودک جرقه‌ای به ذهنش خطور می‌کند تا بتواند یادگیری موسیقی و لذت ساختن آهنگ را برای کودکان و نوجوانان تسهیل کند. او در کارگاه کوچک خانه پدری‌اش شروع به کار می‌کند و حاصل آن بعد از مدت‌ها تلاش می‌شود گردونه‌ی نوازنده ای به نام Musicon.

Musicon از چند قسمت تشکیل شده است: یک بشکه با روکش چوبی؛ تعداد زیادی دکمه چوبی که می‌توان بر حسب نیاز هر کدام از آنها را بیرون آورد یا در داخل قرار داد؛ هشت دستگیره که انتهای آنها گوی‌های چوبی قرار داده شده است و سه آلت موسیقی متفاوت!

با پایین دادن دسته گردونه، حرکت آن آغاز می‌شود و این حرکت باعث درگیر شدن دکمه‌های چوبی با دستگیره‌های چوبی بالای دستگاه می‌شود و به راحتی صداهای مختلف را تولید می‌کند.

ایمن بودن این وسیله برای کودکان بسیار مورد توجه سازنده بوده است؛ همچنین کیفیت ساخت بالای آن باعث می‌شود به راحتی در مهدکودک‌ها و دبستان‌ها برای آموزش ریتم و موسیقی بتواند مورد استفاده قرار بگیرد و از همه مهم‌تر، آنالوگ بودن این وسیله در دنیایی که همه چیز به دنبال دیجیتال شدن است.

طراح: kamil laszuk

آیدیاز - گردونه‌ی نوازنده آیدیاز - گردونه‌ی نوازنده آیدیاز - گردونه‌ی نوازنده آیدیاز - گردونه‌ی نوازنده آیدیاز - گردونه‌ی نوازنده آیدیاز - گردونه‌ی نوازنده آیدیاز - گردونه‌ی نوازنده آیدیاز - گردونه‌ی نوازنده آیدیاز - گردونه‌ی نوازنده آیدیاز - گردونه‌ی نوازنده

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *