اپلیکیشن Online Grocery

این ایده توسط آقای آروین بابایی، برای آیدیاز ارسال شده است.

اپلیکیشن Online Grocery

ارائه‌دهنده ایده آروین بابایی ( rwin9393@gmail.com )
تحصیلات اعلام نشده
عنوان ایده اپلیکیشن Online Grocery
دسته‌بندی ایده صنعت و تکنولوژی
این ایده چه مشکلی را حل می‌کند؟
صرفه جویی در زمان
هم مشتری سود می‌بره، هم تمام سوپرمارکت‌های محدوده هم کارخونه‌های تولید کننده اقلام خواروبار فروشی (از طریق تبلیغ جنس مورد عرضه) و هم سیستم از طریق این قرارداد های تبلیغاتی
شرح کامل ایده و کارکردهای آن
با یه مثال کل این ساز و کار رو توضیح میدم. فرض کنید شما توی خونه نشستید و یهو یادتون میاد باید لباس‌هارو با ماشین لباسشویی بشورید. اما می‌بینید پودر لباسشویی ندارید. از یه طرف حوصله ندارید برید آماده شید واسه بیرون رفتن و خرید اجناس مورد نظرتون؛ از یه طرف هم نمیخواید فردا هم این لباس‎ها رو کثیف ببینید. اینجاست که اپلیکیشن Online Grocery رو باز می‌کنید و می‌بینید در منطقه شما چهار پیک فعال حضور دارن.
شما میرید لیست مربوط به پودرهای لباسشویی رو نگاه می‌کنید و می‌بینید هر پودر با برند منحصر به فرد خودش و جزییاتش توی لیست هست. در این مرحله یا برند مورد اطمینان خودتون رو برمی‌دارید یا به برند جدید فرصت میدین.
انتخابتونو کردید و با خودتون میگین کمی تنقلات خوبه و میرید به لیست تنقلات و چیزایی که میخواین رو به سبدتون اضافه میکنین. سفارشتون رو ثبت می‌کنید و سیستم نزدیک‌ترین پیک رو انتخاب می‌کنه و یه مدت زمان کوتاه و مشخص به شما میده. از این مرحله به بعد شما فقط منتظر زنگ درتون هستین تا سفارشو تحویل بگیرید. در این بین سیستم لیست شمارو به پیک میده، پیک اونها رو از سوپرمارکت (ها) تهیه می‌کنه و برای شما میاره.
مالکیت ایده ایده متعلق به خودم است.
آیا این ایده برای اولین بار است جایی منتشر می‌شود؟ بله
۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *