لالا خودرو

وقتی پای یک شرکت خودروسازی معتبر مثل فورد در طراحی یک محصول در میان باشد، قطعا باید انتظار یک محصول فوق‌العاده را داشته باشیم؛ محصولی خلاقانه که نام آن را « لالا خودرو» گذاشته‌ایم.

لالا خودرو یک گهواره خلاقانه است که توسط شعبه اسپانیای شرکت فورد طراحی و ساخته شده است. این گهواره با الهام از این موضوع ساخته شده است که نوزادان در خودروی در حال حرکت به راحتی می‌خوابند در حالیکه ممکن است در منزل این گونه نباشند. لذا طراحان این شرکت گهواره‌ای را طراحی کرده‌اند که دقیقا حال و هوای خودرو را برای نوزاد بازسازی می‌کند.

این گهواره دارای نور مخفی است که خیلی شبیه نور خیابان به هنگام حرکت خودرو در شب است. همچنین صدای حرکت خودرو و خیابان را نیز به آرامی برای نوزاد پخش می‌کند. علاوه بر این، با استفاده از موتور محرک خود، حرکت‌هایی را شبیه به حرکت‌های خودرو برای گهواره شبیه‌سازی می‌کند.

اما شاهکار این طراحی در قسمت اپلیکیشن آن است؛ چرا که شما می‌توانید گهواره را در منزل قرار دهید و خودتان با خودرویتان به گردش بپردازید ولی موبایلتان عین حرکت‌های خودرو را به گهواره منتقل می‌کند؛ انگار نوزاد شما در خودرو با شماست!

فعلا شرکت فورد قصدی برای تولید انبوه این گهواره خلاقانه نوزاد ندارد ولی در صورت افزایش تقاضا ممکن است خط تولید آن را راه‌اندازی نماید.

استودیوی طراحی: Max Motor Dreams

آیدیاز - لالا خودرو آیدیاز - لالا خودرو آیدیاز - لالا خودرو آیدیاز - لالا خودرو آیدیاز - لالا خودرو آیدیاز - لالا خودرو آیدیاز - لالا خودرو آیدیاز - لالا خودرو

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *