خاک نگاری روی خودرو

انسان‌های خلاق از هر موقعیتی برای نمایش خلاقیت‌شان استفاده می‌کنند. حتی اگر آن موقعیت در ابتدا از دید دیگران، بسیار زشت و ناپسند باشد. خودروها، کامیون‌ها و تریلی‌های کثیف که روی بدنه‌شان مملو از گرد و خاک و گل است، شاید در نظر عموم مردم بسیار زشت باشند اما یک ذهن خلاق می‌تواند آن را تبدیل به یک صحنه زیبا و چشم‌نواز کند.

در این پست آیدیاز برای شما مجموعه‌ای از تصاویر مربوط به همین نوع خلاقیت را جمع‌آوری کرده‌ایم. خاک نگاری روی خودرو در همه جای دنیا رواج دارد. حتی در ایران هم برخی نمونه‌های زیبا مشاهده شده است اما در این پست برخی از چشم‌نوازترین نمونه‌ها را برای شما آماده کرده‌ایم.

البته همه این زیبایی تا زمانی است که باران نبارد یا صاحب این وسیله قصد رفتن به کارواش را نداشته باشد وگرنه بوم نقاشی این هنرمند برای همیشه پاک خواهد شد!

آیدیاز - خاک نگاری روی خودرو آیدیاز - خاک نگاری روی خودرو آیدیاز - خاک نگاری روی خودرو آیدیاز - خاک نگاری روی خودرو آیدیاز - خاک نگاری روی خودرو آیدیاز - خاک نگاری روی خودرو آیدیاز - خاک نگاری روی خودرو آیدیاز - خاک نگاری روی خودرو آیدیاز - خاک نگاری روی خودرو آیدیاز - خاک نگاری روی خودرو

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *