مکعب نورانی

طراحی شخصی یک آباژور یا لوستر خلاقانه احتمالا جزو ایده‌های هر طراح خلاقی بوده و هست! اما تهیه یک نور مناسب برای آباژور هم بخش مهمی از این طراحی به حساب می‌آید.

کاری که توسط یک هنرمند خلاق صورت گرفته است، این است که یک مکعب نورانی با کلی قابلیت خاص و منحصر به فرد طراحی کرده تا شما بتوانید آن را درون آباژورهای ساخته شده توسط خودتان استفاده کنید.

اما قابلیت‌ها… این مکعب نورانی مجهر به یک سنسور است که در صورت عبور دست یا هر جسم دیگری از فاصله نزدیک آن، روشن یا خاموش می‌شود. البته می‌توانید با فشردن همین سنسور، آن را غیر فغال کنید تا این مکعب روشن یا خاموش بماند.

همچنین با نزدیک کردن یا دور کردن دستتان می‌توانید میزان نور را نیز کم یا زیاد کنید. علاوه بر این می‌توانید با انواع اتصال‌های مختلف برق آن را تأمین کنید. این قابلیت باعث می‌شود حتی بدون آباژور هم بتوان مثل یک چراغ خواب از آن استفاده کرد.

قیمت بسیار مناسب آن نیز از جمله ویژگی‌های این مکعب نورانی است. ۱۶ دلار مبلغی است که توسط تولیدکننده برای فروش ارائه گردیده است.

نام تجاری طرح: Light Cube

طراح: allocacoc

آیدیاز - مکعب نورانی آیدیاز - مکعب نورانی آیدیاز - مکعب نورانی آیدیاز - مکعب نورانی آیدیاز - مکعب نورانی آیدیاز - مکعب نورانی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *