پرده شب نما

حتما شما هم انواع و اقسام پرده‌ها را برای آشپزخانه یا اتاق خواب دیده‌اید که ایده‌های خلاقانه زیادی را به همراه داشته‌اند. این پرده شب نما نیز یکی از همین پرده‌های خلاقانه است که می‌تواند در اتاق خواب یا آشپزخانه نصب شود.

همانطور که از تصاویر پیداست، لایه محافظ پرده با استفاده از لیزر به شکل دلخواه سوراخ شده است تا نور به مقدار کمی عبور کند و در روز، تصویری همانند نمای یک پنت هاوس از شهر را مشاهده کنید.

طراح این محصول خلاقانه ۳ قالب را برای این کار طراحی کرده است: نمای شهر نیویورک، نمای شهر لندن و آسمان پرستاره شب.

همچنین این پرده شب نما قابلیت استفاده در ابعاد مختلف را دارد. چرا که تصویر را می‌توان به قطعات کوچک‌تر تبدیل کرد و بُرید. فروشنده این محصول، به صورت آنلاین ابعاد دلخواه شما را می‌گیرد و متناسب با ابعاد شما محصول را شخصی‌سازی می‌کند. نصب آن هم از نصب هر پرده‌ای آسان‌تر است و نیاز به مهارت خاصی ندارد.

اگر به دنبال یک ایده خلاقانه برای کسب و کار می‌گردید، می‌توانید از همین پرده‌ها با حال و هوای شهرهای ایران تولید کنید و به فروش برسانید.

آیدیاز - پرده شب نما آیدیاز - پرده شب نما آیدیاز - پرده شب نما آیدیاز - پرده شب نما آیدیاز - پرده شب نما آیدیاز - پرده شب نما آیدیاز - پرده شب نما آیدیاز - پرده شب نما آیدیاز - پرده شب نما آیدیاز - پرده شب نما آیدیاز - پرده شب نما

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *