۱۶ ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل

همواره محدودیت‌ها باعث رشد خلاقیت می‌شوند. مثلا گاهی اوقات در منزل مجبورید تلویزیون را در جای خاصی بگذارید که دسترسی به پریز میسر نیست. اصلی‌ترین مساله در این حالت نمای نامتعارف سیم و کابل در دکور خانه است که باید تا پشت میز تلویزیون هدایت شوند.

یا مثلا گاهی نیاز است که به جایی از خانه برق بکشید که در ارتفاع است و فاصله پریز تا آن وسیله با سیم‌ها و کابل‌های مشکی رنگ به صورت معمول نمای زشتی پیدا می‌کند.

همین اتفاق برای مراکز تجاری وقتی می‌خواهند نور را بر روی سقف استفاده کنند هم می‌افتد.

در این پست قصد داریم ۱۶ ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل را در حالت‌های مختلف به شما ارائه دهیم. تعداد زیادی از این ایده‌ها به راحتی در داخل منزل و با استفاده از کاغذ و قیچی و چسب قابل اجراست. برخی نیز بسیار مناسب مکان‌های تجاری هستند که علاوه بر حل مشکل، یکی از اجزای طراحی دکوراسیون داخلی هم خواهند شد.

آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل آیدیاز - 16 ایده خلاقانه برای مخفی کردن سیم و کابل

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *