دستیار نقاشی

نقاشی کردن از هنرهایی است که علاوه بر ذوق، نیاز به تمرین بسیار زیادی دارد. برای همین روش‌های متعددی هم برای تمرین دادن به هنرآموزان نقاشی تاکنون به کار گرفته شده است که یکی از قدیمی‌ترین روش‌ها، ایجاد تصویری از شیء مورد نظر بر روی کاغذ و نقاشی کردن بر روی شمایل ایجاد شده می‌باشد.

این وسیله خلاقانه که در حقیقت نسخه به روز شده از یک سیستم بسیار قدیمی در آموزش نقاشی است، یک دستیار نقاشی است که به هنرآموزان اجازه می‌دهد با دقت و ظرافت بیشتری نقاشی کردن را تمرین کرده و بیاموزند.

طراح و تولیدکننده این وسیله خلاقانه این دستیار نقاشی را در دو نسخه طراحی و تولید کرده است: نسخه معمولی که به نام Lucida است و از یک منشور کوچک برای مشاهده انعکاس تصویر استفاده می‌کند و نسخه بزرگتر این دستیار به نام Lucida XL که دقیقا از طریق بازتابش شکل تصویر، شمایل جسم مورد نظر را روی کاغذ نمایش می‌دهد.

برای استفاده از آن فقط کافی‌ست دریچه مخصوص را باز کنید و جسم را در فاصله مناسبی از خود قرار دهید. حالا این دستیار نقاشی را در ارتفاع دلخواه‌تان تنظیم کنید و شروع کنید به کپی کاری!

البته در نسخه XL گزینه‌های کامل‌تری هم در اختیار کاربر قرار می‌گیرد؛ به عنوان مثال اگر جسمی که در حال نقاشی از روی آن هستید نور زیادی دارد که ممکن است چشم شما را آزار دهد، می‌توانید از فیلتر UV تیره بر روی یک ضلع آن استفاده کنید و بالعکس، اگر سطحی که در حال نقاشی روی آن هستید، نور زیادی دارد، می‌توانید این فیلتر را روی خروجی قرار دهید.

ساختار ساده این محصول که برگرفته از نمونه‌های بسیار کهن خود می‌باشد، باعث شده است تا به یکی از پرفروش‌ترین محصولات خلاقانه در سایت‌های جمع‌آوری سرمایه جمعی به منظور تولید انبوه تبدیل شود.

نام تجاری محصول: NeoLucida XL

آیدیاز - دستیار نقاشی آیدیاز - دستیار نقاشی آیدیاز - دستیار نقاشی آیدیاز - دستیار نقاشی آیدیاز - دستیار نقاشی آیدیاز - دستیار نقاشی آیدیاز - دستیار نقاشی آیدیاز - دستیار نقاشی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *