آیس کافی فوری بخور

قهوه سرد یا همان آیس کافی یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی ها در اروپاست؛ روند ساخت آن هم به این صورت است که قهوه را به شیوه معمول درست می کنند و بعد تعداد زیادی قالب یخ درون آن می اندازند تا سریعا دمای آن افت کند. خب این روال کمی زمان بر است؛ یعنی حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد تا آیس کافی آماده شود.

اما این آیس کافی ساز فوری می تواند این مدت زمان را تا ۱ دقیقه کاهش دهد! چگونه؟ خب آن را باید درون فریزر قرار دهید و هر وقت که نیاز داشتید، قهوه را با دمای بسیار بالا درون آن بریزید. این دستگاه خلاقانه خنک کننده با استفاده از ساختار ساده خود در کمتر از ۱ دقیقه دمای قهوه شما را به شدت پایین می آورد. دقیقا انگار ۵۰ قالب یخ را درون یک لیوان انداخته اید و قصد تهیه آبس کافی را دارید (البته اگر آن ۵۰ قالب درون لیوان جا شوند).

استفاده از این دستگاه مزایای بسیاری دارد؛ از جمله اینکه آب ایجادشده از فرآیند ذوب یخ ها طعم آیس کافی را تغییر نمی دهد. همچنین در مصرف آب هم صرفه جویی قابل توجهی خواهد شد. علاه بر این مدت زمان بسیار کمی برای آماده سازی نیاز دارد.

این وسیله خلاقانه که از بدنه پلاستیکی و محفظه استیل برخوردار است، در هر بار قرار گرفتن در فریزر می تواند تا ۲ لیوان آیس کافی را برای شما آماده کند. همچنین نیازی به هیچ برق و انرژی برای آماده شدن ندارد و فقط کافی ست درون فریزر قرار بگیرد.

از این وسیله همچنین برای سرد کردن سایر نوشیدنی ها هم می توان استفاده کرد.

نام تجاری محصول: Hyper Chiller

آیدیاز - آیس کافی فوری آیدیاز - آیس کافی فوری آیدیاز - آیس کافی فوری آیدیاز - آیس کافی فوری آیدیاز - آیس کافی فوری

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *