سلام بر کاست

اگر فکر می‌کردید که دوران نوار کاست تمام شده، با این ایده باید در افکار خودتان تجدید نظر کنید. با این محصول خلاقانه و بسیار جذاب باید شعار « سلام بر کاست » را دوباره بخوانیم!

یک تیم طراحی خلاق و خوش‌ذوق وسیله‌ای خلاقانه به نام Elbow را طراحی کرده‌اند که نوار کاست‌های قدیمی شما را می‌تواند دوباره به جریان دیجیتالی زندگی امروز شما برگرداند. وسیله‌ای که به اندازه یک پاکت سیگار بوده، به راحتی به نوار کاست وصل می‌شود و می‌تواند با استفاده از موتور کوچک باطری‌دار خود حلقه‌های نوار کاست را به چرخش درآورد.

همزمان از طریق هد کوچک خود صدا را از روی نوار می‌خواند و تبدیل به محتوای دیجیتال می‌کند. حالا فقط کافی‌ست تا از طریق جک ۳٫۵ میلی متری، یک هدفون یا اسپیکر به آن متصل کنید و صدا را به راحتی بشنوید.

اما کار به همین جا ختم نمی‌شود! یک درگاه USB-C (از نوع درگاه‌های اتصال متداول گوشی‌های اندرویدی) برای Elbow تعبیه شده تا علاوه بر امکان شارژ، امکان دریافت خروجی روی رایانه و سایر دستگاه‌های ضبط صدا هم فراهم باشد. با این ابتکار شما می‌توانید محتوای نوارهای کاست قدیمی را به رایانه شخصی‌تان منتقل کنید تا از خطر خراب شدن و از بین رفتن نوارکاست‌ها در امان باشند.

این نوار کاست‌خوان خلاقانه هنوز به مرحله تولید نرسیده و اطلاعاتی هم در مورد زمان تولید نهایی آن در وب‌سایت طراحان درج نشده است ولی به نطر می‌رسد به دلیل سادگی طراحی و ساختار آن، مدل‌های متعددی از آن به زودی روانه بازار شود.

طراحان: Andrius Žemaitis & Marius Paulikas

آیدیاز - سلام بر کاست آیدیاز - سلام بر کاست آیدیاز - سلام بر کاست آیدیاز - سلام بر کاست آیدیاز - سلام بر کاست آیدیاز - سلام بر کاست آیدیاز - سلام بر کاست آیدیاز - سلام بر کاست

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *