کلاهی برای تنهایی

حتما برای شما هم پیش آمده که در یک محیط شلوغ می‌خواهید با تلفن همراه صحبت کنید و صدای اطراف مانع رسیدن صدای شما می‌شود و یا در یک محیط ساکت و آرام هم ممکن است صدای مکالمات شما باعث آزار و اذیت دیگران شود. Helmfon کلاهی برای تنهایی شماست که شما را بدون هیچ زحمتی درون دفتر کار اختصاصی و آکوستیک خودتان قرار می‌دهد.

این کلاه که خیلی هم شبیه کلاه ایمنی است، به شدت هوشمند و امروزی طراحی شده است؛ چرا که تقریبا از تمامی امکانات ارتباطی شامل مانیتور، میکروفون، اسپیکر، بلوتوث، دوربین و … بهره‌مند است. می‌تواند تماس‌های صوتی شما را برایتان برقرار کند، موسیقی دلخواه‌تان را پخش کند، از طریق Skype (نرم افزار تماس صوتی و تصویری) ارتباطات لازم را ایجاد کند، فایل‌های شما را برایتان ارسال کند و در عین حال کمترین صدایی از درون آن به بیرون درز نکند.

همچنین می‌توانید همزمان با فعالیت‌های معمولی مثل کارکردن با لپتاپ و … Helmfon را هم روی سرتان بگذارید و به کارهایتان ادامه دهید.

پوسته بیرونی این کلاه ارتباطی از فیبر شیشه ساخته شده که باعث می‌شود حداکثر آکوستیکی برای آن ایجاد شود. درون آن هم لایه‌های متعدد فوم پلی اتیلن به همراه پارچه‌های نرم استفاده شده تا علاوه بر حفظ سبکی فوق‌العاده، بتواند راحتی لازم را نیز به همراه داشته باشد.

با استفاده از این کلاه، انگار شما یک دفتر کار اختصاصی خودتان دارید که هیچ کس از مکالمات و ارتباطات شما حتی در ملأ عام مطلع نخواهد شد و می‌توانید در شلوغ‌ترین اماکن نیز در کمال آرامش به کار و مطالعه خود ادامه دهید.

این محصول در حال حاضر فقط یک ایده است و شاید هم هیچ وقت به مرحله تولید نرسد ولی به نظر می‌رسد ابعاد خلاقانه قابل استفاده‌ای برای پروژه‌های مشابه دیگر در آن وجود داشته باشد.

نام تجاری محصول: Helmfon

طراح: hochu rayu

آیدیاز - کلاهی برای تنهایی آیدیاز - کلاهی برای تنهایی آیدیاز - کلاهی برای تنهایی آیدیاز - کلاهی برای تنهایی آیدیاز - کلاهی برای تنهایی آیدیاز - کلاهی برای تنهایی آیدیاز - کلاهی برای تنهایی آیدیاز - کلاهی برای تنهایی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *