شاه کیف

شاه کیف فقط یک کیف پول هوشمند نیست! در واقع مجموعه‌ای از قابلیت‌های مختلف و مورد نیاز شما را در خود جمع کرده و البته از تمامی کیف پول‌های هوشمند قبلی خود هوشمندتر است.

شاه کیف یک پاوربانک قدرتمند و بسیار کم وزن است؛ یعنی هر جا که شارژ موبایل‌تان رو به اتمام بود، سیم کوچک آن را خارج کنید و به موبایل‌تان وصل کنید. برای اندازه‌های مختلف کیف پول هم ظرفیت‌های مختلفی از ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ میلی آمپر برای آن در نظر گرفته شده است.

شاه کیف یک شارژر بی‌سیم هم هست؛ پس اگر موبایل‌تان از شارژ بی‌سیم (القایی) پشتیبانی می‌کند، فقط کافی‌ست آن را روی کیف قرار دهید و شاهد شارژ باطری موبایل‌تان باشید.

شاه کیف به سیستم ضد سرقت هم مجهز است؛ چنانچه موبایل و این کیف از هم جدا شوند (فاصله‌ای نزدیک به ۲۰ متر) موبایل شروع به هشدار دادن می‌کند و البته به محض باز کردن کیف توسط شخص سارق (!) عکس‌های متعددی از او گرفته و به موبایل شما ارسال می‌کند. همچنین اگر موبایل‌تان را هم جایی جا بگذارید، بلافاصله شروع به بوق زدن و هشدار دادن می‌کند.

شاه کیف می‌تواند به عنوان یک روتر وایرلس هم عمل کند؛ یعنی اینترنت سیم کارت شما را برای استفاده دیگران به اشتراک بگذارد.

از قابلیت‌های دیگر این وسیله، داشتن سیستم GPS داخلی است؛ بدین معنا که از روی گوشی تلفن همراه می‌توانید موقعیت آن را بیابید و به سراغش بروید.

در ساخت این کیف جیبی فوق هوشمند از بهترین جنس چرم طبیعی استفاده شده و سعی شده است تا در ظاهر تفاوت چندانی با یک کیف پول معمولی نداشته باشد. قیمت آن نیز از ۱۴۵ دلار شروع می‌شود و بسته به مدل قیمت‌های متفاوتی خواهد داشت.

طراح: Backbone Branding

آیدیاز - شاه کیف ؛ کیف پول هوشمند آیدیاز - شاه کیف ؛ کیف پول هوشمند آیدیاز - شاه کیف ؛ کیف پول هوشمند آیدیاز - شاه کیف ؛ کیف پول هوشمند آیدیاز - شاه کیف ؛ کیف پول هوشمند آیدیاز - شاه کیف ؛ کیف پول هوشمند آیدیاز - شاه کیف ؛ کیف پول هوشمند آیدیاز - شاه کیف ؛ کیف پول هوشمند آیدیاز - شاه کیف ؛ کیف پول هوشمند آیدیاز - شاه کیف ؛ کیف پول هوشمند آیدیاز - شاه کیف ؛ کیف پول هوشمند

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *