خانه شکلات

دکور فروشگاه‌ها یکی از اصلی‌ترین عوامل جذب مشتریان است؛ موضوعی که مغازه‌دارهای حرفه‌ای همیشه به آن توجه می کنند و قصد دارند تا با یک طراحی خلاقانه و منحصر به فرد، علاوه بر جذب مخاطب، خاطره‌ای خوب هم در ذهن او به یادگار بگذارند.

ایده خلاقانه امروز آیدیاز مربوط به طراحی منحصر به فرد یک فروشگاه شکلات و آب‌نبات فروشی است که در شهر ملبورن استرالیا اجرا شده است. طراح دکور خانه شکلات توانسته با کمترین هزینه و البته بالاترین سطح خلاقیت با استفاده از خط و نقاشی‌های کودکانه دکوری منحصر به فرد و جذاب برای فروشگاه طراحی نماید تا هم بتواند بزرگسالان و هم کودکان را به فروشگاه جذب کند.

استفاده از عناصر سفید و سیاه به خوبی توانسته نقش شکلات‌ها و آب‌نبات‌ها را در فروشگاه، پر رنگ‌تر نشان دهد؛ همچنین استفاده از نقاشی‌های کودکانه در ترسیم فضای داخلی موجب ایجاد یک نوع حس نوستالوژیک در بزرگسالان نیز خواهد شد.

پیشنهاد می‌کنیم سری به سایت استودیوی طراح این دکور فروشگاهی بزنید تا با سایر طراحی‌های منحصر به فرد آنها بیشتر آشنا شوید.

استودیوی طراحی: Red Design Group

نام فروشگاه: Candy Room

آیدیاز - خانه شکلات آیدیاز - خانه شکلات آیدیاز - خانه شکلات آیدیاز - خانه شکلات آیدیاز - خانه شکلات آیدیاز - خانه شکلات آیدیاز - خانه شکلات

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *