آباژور هوشمند

دیگر وسیله‌ای را در این روزگار نخواهید یافت که پای هوشمند سازی به آن باز نشده باشد! آباژور هوشمند اما واقعا این کار را به طرز خلاقانه و جذابی انجام داده است.

این آباژور به صورت یک بسته از هم جدا به مشتری تحویل داده می‌شود و خریدار باید مطابق دستورالعمل، اجزای آن را سر هم کند؛ این موضوع، اولین جذابیت در نظر گرفته شده برای آباژور است.

بعد از سر هم کردن، حالا نوبت تنظیمات است؛ می توانید تنظیمات را روی اتوماتیک قرار دهید: یعنی در طول شبانه‌روز به صورت خودکار حالت آباژور تغییر کند. درست شبیه یک گل ساعتی که در ساعت‌های مختلف روز، با اندازه‌های مختلفی باز شده است.

همچنین می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن مخصوص، رنگ نور و میزان باز شدن کلاهک آباژور هوشمند را هم تنظیم کنید. همه این کارها به صورت دستی هم قابل انجام است.

اما نکته مهم در طراحی این آباژور، ماژولار بودن آن است؛ یعنی با کمی تغییرات می‌توانید از آن به عنوان یک آویز آشپزخانه یا اتاق خواب استفاده کنید و هر موقع دلتان خواست، دوباره آن را تبدیل به یک آباژور رومیری نمایید.

این محصول در حال جمع‌آوری سرمایه به منظور تولید انبوه است و قرار است قیمتی بین ۵۰ تا ۸۰ دلار داشته باشد.

استودیوی طراحی: ID+IM Design Laboratory

آیدیاز - آباژور هوشمند آیدیاز - آباژور هوشمند آیدیاز - آباژور هوشمند آیدیاز - آباژور هوشمند آیدیاز - آباژور هوشمند آیدیاز - آباژور هوشمند آیدیاز - آباژور هوشمند آیدیاز - آباژور هوشمند

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *