مت جادویی یوگا

خط کش های قدیمی منعطفی که دوران دبستان استفاده می‌کردیم را یادتان هست؟ همان‌هایی که با یک ضربه دور مچ دست قلاب می‌شدند؟ حالا همین تکنیک البته با ظرافت‌هایی به مراتب بیشتر برای ساخت یک مت جادویی یوگا استفاده شده است.

وزرشکاران یوگا بر روی تکه زیراندازی ورزش می‌کنند که هم مانع سر خوردن آنها روی زمین می‌شود و هم مانع انتقال آلودگی‌ها به دست و بدن می‌گردد. اما جمع کردن و پهن کردن این زیراندازها – که به آن مَت می‌گویند – سوژه خلاقیت گروهی از جوانان شده است!

مت جادویی از دو نوار فنری در کناره‌ها بهره می‌برد که پس از استفاده از مَت، اگر آن را برگردانید، به صورت خودکار جمع می‌شود. از مزایای این ویژگی، امکان حمل و نقل آسان است؛ همچنین کیفیت ساخت بالای آن باعث خواهد شد تا نواره‌های آن به این راحتی‌ها خراب نشود و در عین حال، تمامی ویژگی‌های یک مت خوب برای یوگا را در اختیار مخاطب خود قرار می‌دهد.

این محصول در خارج از کشور با قیمت حدود ۸۰ دلار عرضه می‌شود و البته رنگ‌بندی‌های متعددی هم برای آن در نظر گرفته شده است.

نام تجاری محصول: YoYo Mats

طراحان: Aaron Thornton & Yu Tsai

آیدیاز - مت جادویی یوگا آیدیاز - مت جادویی یوگا آیدیاز - مت جادویی یوگا آیدیاز - مت جادویی یوگا آیدیاز - مت جادویی یوگا آیدیاز - مت جادویی یوگا آیدیاز - مت جادویی یوگا آیدیاز - مت جادویی یوگا آیدیاز - مت جادویی یوگا

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *