دریا در خانه

تا به حال فکر کرده اید که با وجود این همه ماهی در دریاها و تولید این همه فضولات توسط آنها، چرا دریاها هنوز این قدر تمیز هستند؟ بله… این اتفاق به خاطر وجود یک اکوسیستم کامل طبیعی برای تصفیه آب درون دریاست! اکوسیستمی که با وجود گیاهان در دریاها شکل گرفته است.

حالا اگر بتوان این اکوسیستم طبیعی را در یک آکواریوم خانگی ایجاد کرد، دریا در خانه شماست! یعنی دیگر نیازی به تصفیه آب آکواریوم تان نخواهید داشت و از دردسر تمیزکاری آن راحت می شوید.

این محصول خلاقانه که نام تجاری آن EcoQube C می باشد، توسط تیمی از جوانان خوش فکر طراحی و تولید شده است. در این اکوسیستم دریایی خانگی فضولات تولید شده توسط ماهی ها توسط فیلتر مخصوص تبدیل به مواد مغذی برای ریشه گیاهان می شود و از طرفی، گیاه نیز به تمیزی آب از طریق مصرف این مواد کمک می کند.

همچنین یک منبع نور هم در بالای محل قرارگیری گیاه قرار داده شده تا در محیط های آپارتمانی نور سفید خورشید برای گیاه شبیه سازی شده و از طرفی آب نیز از این طریق باکتری زدایی شود.

طراحان این اکوسیستم دریایی خانگی پیشنهاد می کنند از گیاهانی استفاده شوند که دارای پیاز در ریشه های خود هستند. همچنین این تضمین را می دهند که به هیچ عنوان نیازی به تعویض آب آکواریوم نخواهد بود؛ که البته ویدئوهای منتشر شده توسط کاربران بعد از مدت ها استفاده همین مطلب را تأیید می کند.

به همراه این اکوسیستم خانگی می توانید لوازم جانبی متعددی را نیز سفارش دهید که همین موضوع، قیمت این محصول را بین ۸۰ تا ۲۵۰ دلار کرده است.

منبع انرژی مصرفی این وسیله خلاقانه فقط برق شهری است؛ کافی ست طبق دستورالعمل اجزای آن را به هم وصل کنید و به برق وصل کنید! حالا دریا در خانه شماست.

نام تجاری محصول: EcoQube C

طراحان: Kevin Liang، Eric Suen

آیدیاز - دریا در خانه آیدیاز - دریا در خانه آیدیاز - دریا در خانه آیدیاز - دریا در خانه آیدیاز - دریا در خانه آیدیاز - دریا در خانه آیدیاز - دریا در خانه آیدیاز - دریا در خانه

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *