اسپری شب‌تاب

حدود ۲ سال پیش شرکت خودروسازی ولوو اسپری درخشان کننده‌ای برای استفاده در شب‌ها تولید و روانه بازار کرد که بر پایه آب ساخته شده و غیر سمی بود ولی کاربرد صنعتی و تجاری داشت که البته به دلایل نامعلومی تولید این محصول متوقف شد.

حالا یک شرکت سوئیسی – آمریکایی تصمیم گرفته همین ایده را دنبال کرده منتها کاربردهای روزمره و عمومی را در تولید آن در نظر بگیرد. نتیجه این پروژه، تولید مجموعه سه تایی اسپری شب‌تاب است که مصارف بسیار خلاقانه و مفیدی خواهد داشت.

این اسپری‌ها که کاملا غیر سمی و بر پایه آب ساخته شده‌ و در سه دسته‌بندی تولید شده‌اند: موقت، نیمه موقت و غیر موقت. تمامی این اسپری‌ها به محض قرارگیری در تاریکی شروع به درخشش و بازتایش نور کم محیط می‌کنند؛ انگار که یک لباس شب‌تاب بر تن هر چیزی کرده باشید!

شما بنا به مورد مصرف، می‌توانید از هر کدام از این اسپری‌ها بدون هیچ نگرانی استفاده کنید. مثلا اسپری‌های موقت مخصوص استفاده بر روی سطوح پارچه‌ای و چرمی مثل لباس و کیف و کوله است. اسپری‌های نیمه موقت مخصوص استفاده بر روی سطوح سخت مانند بدنه دوچرخه و خودرو، دیوار یا هر وسیله دیگری است. مدل‌های غیر موقت نیز مصارف حیوانی دارند؛ یعنی می‌توان مثلا بر روی بدن اسب‌ها اسپری کرد تا موقع اسب سواری در شب از خطر تصادف در امان باشید؛ یا بر روی بدن حیوانات حیات وحش اسپری شود تا هنگام عبور از جاده‌ها در شب قابل رویت باشند و خطر تصادفات جاده‌ای با حیوانات کاهش یابد.

این اسپری‌ها قابل شستشو هستند؛ یعنی به راحتی با یک شستشوی معمولی اثرات آنها از بین می‌رود. برای حیوانات هم با یک بار بارش باران کلیه مواد اسپری از بدن‌شان پاک خواهد شد. قیمت آنها هم نزدیک به ۳۰ دلار است.

پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی معرفی این اسپری شب‌تاب خلاقانه را مشاهده کنید.

نام تجاری محصول: Albedo 100

آیدیاز - اسپری شب‌تاب آیدیاز - اسپری شب‌تاب آیدیاز - اسپری شب‌تاب آیدیاز - اسپری شب‌تاب آیدیاز - اسپری شب‌تاب آیدیاز - اسپری شب‌تاب

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *