خانواده چمدان‌ها

اگر اهل سفر و گشت و گذار باشید، از اهمیت وجود چمدان های متعدد با اندازه های مختلف برای کارکردهای متفاوت آگاهید. گاهی نیاز است در یک سفر کاری، علاوه بر وسایل همیشگی، یک سری وسایل ضروری را دم دست داشته باشید یا ممکن است برای اعضای مختلف خانواده بخواهید چمدان های مختلفی تهیه کنید و در عین حال، راه بردن همزمان این چمدان ها کار سختی خواهد بود.

خانواده چمدان ها یک طراحی خلاقانه از تلفیق سه اندازه متفاوت چمدان سفری است که ویژگی های منحصر به فردی را در خود دارد.

این سه قطعه چمدان از این خانواده علاوه بر اینکه می توانند به صورت تکی مورد استفاده قرار بگیرند، به صورت ترکیب های دو تایی و سه تایی مختلف هم قابل استفاده هستند. این کار از طریق قرارگیری چمدان ها درون شیارهای تعبیه شده انجام می شود. برای محکم کاری هم می توان قفل های کناری را فعال نمود.

با این خلاقیت دیگر نگرانی در مورد حمل چمدان های متعدد در سفر نخواهید داشت. ترکیب این چمدان ها در حقیقت آنها را تبدیل به یک چمدان می کند.

در طراحی این چمدان خلاقانه آیتم های فنی متعددی لحاظ شده است. استفاده از فریم آلمینیومی باعث شده است علاوه بر مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه ها، وزن آن را هم کم کرده است. همچنین قفل بسیار محکمی هم از یک برند معروف برای آن استفاده شده است. به همه اینها ضد آب بودن چمدان را هم اضافه کنید تا برای تبدیل شدن به یک محصول منحصر به فرد چیزی کم نداشته باشد.

خانواده چمدان ها هنوز تولید انبوه نشده است ولی تا چند ماه آینده با قیمتی حدود ۴۰۰ دلار روانه بازار خواهد شد.

طراح: Arum Oh

نام تجاری محصول: Valluse

آیدیاز - خانواده چمدان‌ها آیدیاز - خانواده چمدان‌ها آیدیاز - خانواده چمدان‌ها آیدیاز - خانواده چمدان‌ها آیدیاز - خانواده چمدان‌ها آیدیاز - خانواده چمدان‌ها آیدیاز - خانواده چمدان‌ها آیدیاز - خانواده چمدان‌ها آیدیاز - خانواده چمدان‌ها آیدیاز - خانواده چمدان‌ها آیدیاز - خانواده چمدان‌ها

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *