لباس کانگورو

یک جفت پدر و مادر خلاق که دنبال کسب درآمد هم بوده‌اند، سوژه امروز آیدیاز هستند؛ پدر و مادری که حمل نوزادشان حین انجام کارهای روزانه دغدغه اصلی‌شان بوده است. پس با هم‌فکری هم توانسته‌اند لباس کانگورو را طراحی و تولید کنند.

لباس کانگورو در حقیقت یک سوئی‌شرت خلاقانه است که درست شبیه کانگورو در جلوی خود جایی برای قرار دادن نوزاد دارد؛ با این کار دو دست پدر و مادر برای انجام خیلی از کارها مثل غذا پختن، ورزش کردن، گردش رفتن و … باز می‌شود.

از طرفی یکی از آرامش بخش‌ترین نقاط برای نوزاد، روی سینه پدر و مادر است که ضربان قلب آنها باعث آرامش می‌شود. با این سوئی‌شرت خلاقانه این امر نیز محقق خواهد شد.

اما در طراحی این لباس نگهداری نوزاد، به نکات دقیقی توجه شده است؛ مثلا لایه درونی جای نوزاد، از پلاستیک ضد آب ساخته شده تا اگر نوزاد پس داد، به لباس داخلی شما سرایت نکند. همچنین یک لبه نگهدارنده اضافی در بالای آن تعبیه شده که هم وظیفه حفاظت بیشتر از نوزاد را به عهده دارد و هم می‌تواند به عنوان محافظ سر در مقابل سرما و باد عمل کند.

این محصول هم برای آقایان و هم خانم‌ها قابل استفاده است و قیمتی حدود ۷۵ دلار دارد که در فروشگاه‌های آنلاین خارجی در حال خرید و فروش است.

پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی معرفی این محصول را مشاهده کتید تا با کارکردهای خلاقانه آن آشنا شوید.

طراحان: Brian و Keri Fosse

نام تجاری محصول: Lalabu

آیدیاز - لباس کانگورو آیدیاز - لباس کانگورو آیدیاز - لباس کانگورو آیدیاز - لباس کانگورو آیدیاز - لباس کانگورو

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. حجت

    زیباترین و خلاقانه ترین اختراعی است که تاکنون دیده ام. تبریک به صاحبان این ایده و ممنون از مسئولین وب سایت ایدیاز

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *