سیلندر آرامش

آرامش، کیمیای از دست رفته این روزهای زندگی شهری است؛ کار به جایی رسیده که هر روز در بازار وسیله‌ای جدید برای ایجاد آرامش به مخاطبان ناآرام عرضه می‌شود و…

به تازگی هم که در بازار ایران، فیجت اسپینر ها خودنمایی می‌کنند؛ وسایلی که با شکل و شمایل‌های گاهی عجیب و غریب، برای خودشان دنیایی عجیب و غریب ساخته‌اند.

این که فیجت اسپینرها آیا واقعا به کاهش استرس کمک می‌کنند و مخاطب را آرام می‌کنند یا نه، موضوعی است که هنوز هم جوابی قطعی و علمی برای آن یافت نشده است. ولی خب به نظر می‌رسد برای سازندگان و فروشندگان که توانسته است تا حدودی آرامش بیافریند!!

در این بین، یک گروه طراح خلاق وسیله جدیدی را برای آرامش بخشی به مخاطبان ارائه کرده‌اند که تا حدودی الهام گرفته از گوی‌های آرامش بخش معروف چینی است؛ گوی‌های دوقلویی که کف دستتان می‌چرخانید تا از طریق تحریک اعصاب کف دست، بتواند آرام‌تان کند و استرس‌تان را کاهش دهد.

این محصول خلاقانه که ONO نام دارد، در حقیقت دو سیلندر لغزان است که از طریق حرکت در دست، حس بسیار خوشایندی را ایجاد می‌کند؛ در واقع نوازش آرام اعصاب کف دست باعث ایجاد این حس آرامش خواهد شد. حتی امکان استفاده از آن به عنوان ماساژور بدن هم وجود دارد!

ابعاد کوچک و وزن کم آن باعث شده است تا عملا به یک وسیله خوش دست و دلچسب تبدیل شود.

جنس آن از آلمینیوم است و در رنگ‌های جذاب و متنوعی ساخته شده است که قیمتی حدود ۳۶ دلار را برای آن به ارمغان آورده است.

طراح: Ari Horowitz

نام تجاری محصول: ONO

آیدیاز - سیلندر آرامش آیدیاز - سیلندر آرامش آیدیاز - سیلندر آرامش آیدیاز - سیلندر آرامش آیدیاز - سیلندر آرامش آیدیاز - سیلندر آرامش آیدیاز - سیلندر آرامش

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *