آتشفشان خوشبو

 

استفاده از عودها و اسانس‌های خوشبوکننده در منازل مسکونی و ادارات به امری رایج تبدیل شده است. بسیاری از خانم‌های خانه‌دار، از عودهای خوشبوکننده با رایحه‌های متنوع استفاده می‌کنند تا بر جذابیت فضای خانه بیافزایند.

حتما شما هم با انواع عودها آشنا هستید که متداول‌ترین آنها در بازار ایران و البته جهان، عودهای سوزنی و عودهای مخروطی هستند؛ اما بخش خلاقانه ایده امروز آیدیاز، مربوط به جای قرار دادن عود برای سوختن است و نه خود عود!

یک تیم طراحی خلاق از دودهای ناشی از سوختن عود، الهام گرفته و آن را به دودهای آتشفشان‌های نیمه خاموش تشبیه کرده است و بر این اساس، یک جفت جای عود خلاقانه شبیه کوه‌های آتشفشان طراحی کرده که به هنگام سوختن، منظره‌ای زیبا و بدیع خلق می‌کنند.

با این محصول خلاقانه علاوه بر اینکه صاحب یک دکور زیبا و بسیار جذاب در خانه شده‌اید، از ریخته شدن خاکستر عودهای سوخته در روی زمین با پخش شدن آن در محیط هم جلوگیری کرده‌اید.

بخشی از این آتشفشان خوشبو از آلمینیوم و بخشی نیز از ترکیبات پلاسنیکی مقاوم ساخته شده است و دارای دو طرح متفاوت است؛ یک طرح کوهستانی بلند و یک طرح کوهستان برفی کوتاه که در تصاویر و ویدئوی معرفی این محصول قابل مشاهده است. هر دو نوع محصول هم برای هر دو نوع عود سوزنی و مخروطی قابل استفاده است.

آتشفشان خوشبو هنوز در مرحله جمع‌آوری سرمایه برای تولید انبوه است ولی طبق برآورد تولیدکنندگان آن، قیمتی حدود ۳۵ تا ۵۵ دلار خواهد داشت.

نام تجاری محصول: Aroma Mountain

طراح: David Choi

آیدیاز - آتشفشان خوشبو آیدیاز - آتشفشان خوشبو آیدیاز - آتشفشان خوشبو آیدیاز - آتشفشان خوشبو آیدیاز - آتشفشان خوشبو آیدیاز - آتشفشان خوشبو آیدیاز - آتشفشان خوشبو آیدیاز - آتشفشان خوشبو آیدیاز - آتشفشان خوشبو آیدیاز - آتشفشان خوشبو

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *