گیمرهای بند انگشتی

درست کردن وسایل بند انگشتی و ریز یکی از حرفه‌های جذاب در دنیاست که طرفداران بسیاری هم دارد؛ و البته بسیاری از کلکسیونرها هزینه‌های زیادی را صرف جمع‌آوری این گونه وسایل مطابق سلیقه خودشان می‌کنند.

اما تعداد کمی از این وسایل ریز و بند انگشتی هستند که می‌توانند دقیقا مثل نمونه اصلی‌شان باشند و تنها با در دست گرفتن آنها می‌توان فهمید که این وسایل، فقط یک ماکت کوچک هستند!

این، دقیقا کاری است که یک طراح خوش ذوق و خلاق و البته با حوصله با موضوع وسایل بازی بند انگشتی انجام داده است. جامعه هدف او ظاهرا گیمرهای بند انگشتی و دوست‌داران وسایل دیجیتالی بوده‌اند؛ کنسول‌های بازی، وسایل بازی قدیمی، تلویزیون‌های قدیمی، صفحه گرامافون و دستگاه‌های سرگرم کننده دیجیتالی کوچک بخشی از محصولات خلاقانه‌ای هستند که او با ظرافت تمام تولید کرده است و با کمال تعجب، کمترین تفاوتی با نمونه اصلی و بزرگ خود ندارند!

البته به طور دقیق به مدت زمانی که او صرف تولید این مجموعه جذاب کرده است، اشاره‌ای نشده است ولی با یک برآورد سرانگشتی می‌توان حدس زد بیش از یک سال را باید صرف تولید این وسایل بازی ظریف و منحصر به فرد کرده باشد.

امیدواریم شما هم از دیدن این تصاویر لذت کافی را ببرید.

آیدیاز - گیمرهای بند انگشتی آیدیاز - گیمرهای بند انگشتی آیدیاز - گیمرهای بند انگشتی آیدیاز - گیمرهای بند انگشتی آیدیاز - گیمرهای بند انگشتی آیدیاز - گیمرهای بند انگشتی آیدیاز - گیمرهای بند انگشتی آیدیاز - گیمرهای بند انگشتی آیدیاز - گیمرهای بند انگشتی

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *