کیف آی مک

آی مک را می شناسید؟ کامپیوترهای حرفه‌ای رومیزی شرکت اپل را آی مک می‌گویند. قاعدتا کسی که یک آی مک می‌خرد، خیلی به فکر جابجایی آن نیست ولی اگر بخواهد این کار را انجام دهد احتمالا با دردسر بزرگی روبرو خواهد بود. چون جدا کردن قسمت‌های مختلف و سرهم کردن آنها دردسر اصلی اوست. همچنین احتمال آسیب دیدن بدنه imac هم بسیار بالاست.

یک گروه خلاق در حوزه طراحی لوازم جانبی محصولات کامپیوتری کیف خلاقانه‌و البته ساده‌ای را برای آی مک طراحی کرده که به راحتی روی دوش قرار می‌گیرد و شما می‌توانید مانند یک لپ تاپ، آن را حمل کنید. این کیف آی مک از مواد بسیار با کیفیتی ساخته شده تا علاوه بر دوام بالا، بیشترین محافظت و کمترین آسیب را برای کامپیوتر رومیزی گران‌قیمت شما به همراه داشته باشد.

نحوه عملکرد هم بسیار ساده است. با نگاه به تصاویر زیر می‌توانید متوجه شوید که چطور پایه نگهدارنده imac درون این کیف قرار می‌گیرد.

این کیف آی مک قیمتی حدود ۷۰ دلار دارد که خب برای کسی که هزینه گزاف خرید یک آی مک را داده است، قیمت به نسبت مناسبی به نظر می‌رسد.

طراح: Lavolta

آیدیاز - کیف آی مک آیدیاز - کیف آی مک آیدیاز - کیف آی مک آیدیاز - کیف آی مک آیدیاز - کیف آی مک آیدیاز - کیف آی مک آیدیاز - کیف آی مک

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *