صندلی، یه پا داره

صندلی، یه پا داره ! دقیقا مثل ایده خلاقانه و کاربردی این طراح و تولیدکننده خلاق که تمام کلیشه های موجود در طراحی صندلی را کنار گذاشته و یه فکر بکر کرده است.

می دانستید که طرز نشستن شما روی صندلی دقیقا تعیین کننده میزان خون رسانی به مغز و در نتیجه میزان کارایی شماست؟ یعنی اگر خیلی خمیده بشینید، پس خون کمتری به مغرتان می رسد و علاوه بر اینکه زود خسته می شوید، از تمام توان مغزی تان هم نمی توانید استفاده کنید.

اما با این صندلی تک پایه خلاقانه به راحتی می توانید در مواقع اضطراری یک جای نشستن ایمن و راحت داشته باشید؛ مثلا در صف خرید نان، یا در زمان انتظار در فرودگاه، مواقع عکاسی از طبیعت و …

این صندلی تک پایه در دو نوع مختلف تولید شده است: مدل اول از فیبر کربن ساخته شده و مدل دوم از آلمینیوم یونیزه شده. تنها تفاوت این دو مدل هم در وزن نهایی و البته قیمت تمام شده آن است. سایر مشخصات این دو مدل دقیقا مشابه هم است.

این صندلی تک پایه می تواند بین ۲۵ تا ۹۰ سانتی متر ارتفاع پیدا کند و نشیمنگاه آن نیز حدود ۳۵ سانتی متر پهنا دارد. علاوه بر این، می تواند تا ۱۳۶ کیلوگرم وزن انسان را تحمل کند و این، نشان از طراحی دقیق و مهندسی محصول دارد.

وزن آن هم حدود ۳۶۰ تا ۴۶۰ گرم است که قاعدتا مدل ساخته شده از فیبر کربن سبک تر است.

صندلی تک پایه به صورت تلسکوپی جمع می شود و آن قدر کوچک است که اصلا در بین وسایل همراه شما جایی را اشغال نمی کند. پیش فروش فوق العاده این محصول در سراسر جهان حکایت از کیفیت بالای طراحی و ساخت آن دارد.

برای قسمت کفی پایه هم سعی شده است از پلاستیکی استفاده شود که حتی در صیقلی ترین سطوح مانند سرامیک هم سُر نخورد و اطمینان کافی را برای شما ایجاد کند.

همه چیز این صندلی تک پا خلاقانه است! حتی ویدئوی معرفی آن که شبیه تیزر تبلیغاتی یک فیلم پلیسی – اکشن است!!!

نام تجاری محصول: Sitpack ZEN

آیدیاز - صندلی، یه پا داره آیدیاز - صندلی، یه پا داره آیدیاز - صندلی، یه پا داره آیدیاز - صندلی، یه پا داره آیدیاز - صندلی، یه پا داره آیدیاز - صندلی، یه پا داره آیدیاز - صندلی، یه پا داره آیدیاز - صندلی، یه پا داره

۸۰۰x100

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *